Price: 19.882.600₫
Original Price: 38.287.600₫
| Material | ABS |
| Model | Apple MacBook Neo 13 Inch |
| Features | Stereo Speakers |
| Condition | New |
| Additional installation costs | No installation fees |
| Color | Multicolor |
| Brand | Apple |
| Screen Size Range | 12" - 13.9" |
| Screen Size | 13.0" |
| Screen Resolution | 2400 x 1600 |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Family | Apple A |
| CPU Generation | 11th Gen |
| GPU Brand | Apple |
| GPU Model | Other |
| Wireless Communication Technology | Bluetooth |
| Operating System | MacOS |
| Laptop Type | Ultrathin Laptops |
| GPU Memory | 8GB |
| HDD Type | SSD |
| Memory Type | LPDDR5X |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Touchscreen | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| SKU | se260401142959721847937 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 4126795 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm